MCS1632R030FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MCS1632R030FER
JLCPCB Part #
C2482384
Package
1206
Description
1W 30mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS