MC103522006JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MC103522006JE
JLCPCB Part #
C4308004
Package
SMD,19.1x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 200MΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,19.1x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS