SM103031003J
MFR.Part #
SM103031003J
JLCPCB Part #
C3372017
Description
-55℃~+110℃ 1.25W 100kΩ Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS