LVM12FTR025E-TR
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LVM12FTR025E-TR
JLCPCB Part #
C2479260
Package
1206
Description
25mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS