KDV04FR510ET
MFR.Part #
KDV04FR510ET
JLCPCB Part #
C4131042
Description
125mW 510mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS