LVK24R039DER
MFR.Part #
LVK24R039DER
JLCPCB Part #
C4091063
Description
-40℃~+125℃ 1W 39mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2412 Chip Resistor - Surface Mount ROHS