HVC2512T1004JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC2512T1004JET
JLCPCB Part #
C2482486
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W 2kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS