ERJ-U1TF2942U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2942U
JLCPCB Part #
C4251078
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS