HVC0805Z2506JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC0805Z2506JET
JLCPCB Part #
C4036470
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 250MΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS