HVC0805Z1007JET
MFR.Part #
HVC0805Z1007JET
JLCPCB Part #
C2479301
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1000MΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS