FCSL110R010FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
FCSL110R010FER
JLCPCB Part #
C2484692
Package
SMD,5x11mm
Description
10mΩ 5W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ SMD,5x11mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS