RER65F6040RC02
MFR.Part #
RER65F6040RC02
JLCPCB Part #
C1569722
Description
10W 604Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance