F10J7R5E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F10J7R5E
JLCPCB Part #
C2619672
Package
Plugin
Description
10W 7.5Ω ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS