F10J25RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F10J25RE
JLCPCB Part #
C5737774
Package
Plugin
Description
10W 25Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS