F10J2R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F10J2R0E
JLCPCB Part #
C2619678
Package
Plugin
Description
10W 2Ω ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS