LFN225J10RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LFN225J10RE
JLCPCB Part #
C6286790
Package
Plugin
Description
10Ω 225W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS