EVRT170EN2R2JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
EVRT170EN2R2JE
JLCPCB Part #
C2620175
Package
Plugin
Description
2.2Ω 200W ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS