B20KR50E
MFR.Part #
B20KR50E
JLCPCB Part #
C2648265
Description
20W 500mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS