AS25J27R0ET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AS25J27R0ET
JLCPCB Part #
C4123982
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 27Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS