B8J12K5E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B8J12K5E
JLCPCB Part #
C3527463
Package
Plugin,D7.9xL25.4mm
Description
12.5kΩ 8W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS