504AS500KDG2
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
504AS500KDG2
JLCPCB Part #
C2618967
Package
Plugin
Description
-800ppm/℃~0ppm/℃ 24W 50Ω ±10% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS