15FR060E
MFR.Part #
15FR060E
JLCPCB Part #
C3203260
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
5W 60mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS