4CF23K7E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
4CF23K7E
JLCPCB Part #
C3482340
Package
Plugin,D5.6xL17.5mm
Description
10W 23.7kΩ Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D5.6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS