TA205PA470RJ
MFR.Part #
TA205PA470RJ
JLCPCB Part #
C3372831
Description
-55℃~+180℃ 470Ω 5W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors