250AS100KDS
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
250AS100KDS
JLCPCB Part #
C2642426
Package
Plugin,D11.1xL19.1mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 10Ω 2.5W Ceramic Resistor ±10% Plugin,D11.1xL19.1mm Through Hole Resistors ROHS