250AS501KDS
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
250AS501KDS
JLCPCB Part #
C2642412
Package
Plugin,D11.1xL19.1mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 2.5W 500Ω Ceramic Resistor ±10% 插件,D11.1xL19.1mm Through Hole Resistors ROHS