2212-2X05G00S/030/058B
Extended
Manufacturer
OUPIIN
MFR.Part #
2212-2X05G00S/030/058B
JLCPCB Part #
C3335552
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 10P 1A 2 2.54mm 2.5mm 3mm 5.8mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS