2011-1X04G01S-10-6.0B
Extended
Manufacturer
OUPIIN
MFR.Part #
2011-1X04G01S-10-6.0B
JLCPCB Part #
C3337414
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 2.54mm 2.5mm 3A 4P 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS