OSD30N06T
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
OSD30N06T
JLCPCB Part #
C20607761
Package
TO-252
Description
1 N-channel 100pF 2.1V 20nC@10V 30A 30mΩ@10V 30pF 35W 580pF 60V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS