MINI55TDE
Extended
Manufacturer
Nuvoton Tech
MFR.Part #
MINI55TDE
JLCPCB Part #
C2640188
Package
QFN-33(4x4)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 17.5KB 2.1V~5.5V 29 2KB 32 Bit 48MHz ARM Cortex-M0 External FLASH QFN-33(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS