ST-4ETA203
MFR.Part #
ST-4ETA203
JLCPCB Part #
C2922086
Package
SMD-3P,5x4.5mm
Description
1 20kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±20% SMD-3P,5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS