SM-43TW102
MFR.Part #
SM-43TW102
JLCPCB Part #
C2922038
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
1kΩ 250mW 5 ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS