ST-4ETA102
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
ST-4ETA102
JLCPCB Part #
C2922080
Package
SMD-3P,5x4.5mm
Description
1 1kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±20% SMD-3P,5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS