ST-42EC203
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
ST-42EC203
JLCPCB Part #
C5762473
Package
Plugin
Description
1 20kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS