SM-42TW103
MFR.Part #
SM-42TW103
JLCPCB Part #
C2922030
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
10kΩ 11 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS