CT-9EX503
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-9EX503
JLCPCB Part #
C7116063
Package
Plugin
Description
18 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS