CFS-0101TB
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CFS-0101TB
JLCPCB Part #
C3312403
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1,000 cycles 100mA 2.54mm 6V Gull Wing SPST Slide, Recessed SMD,P=2.54mm DIP Switches ROHS