SM-43TW201
MFR.Part #
SM-43TW201
JLCPCB Part #
C2986319
Package
SMD,16x12mm
Description
200Ω 250mW 5 ±10% ±100ppm/℃ SMD,16x12mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS