UZR1A330MCL1GB
MFR.Part #
UZR1A330MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164279
Package
SMD,D5xL3.9mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 3.9mm 33uF 41mA@120Hz 5mm ±20% SMD,D5xL3.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS