LNK2W472MSEGBB
MFR.Part #
LNK2W472MSEGBB
JLCPCB Part #
C1619714
Package
Bolt,D63.5xL158mm
Description
-25℃~+85℃ 158mm 21.84A@10kHz 28.6mm 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS