UVR2D3R3MED1TD
MFR.Part #
UVR2D3R3MED1TD
JLCPCB Part #
C1582504
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 200V 3.3uF 6.3mm 64mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS