URS1H470MDD
MFR.Part #
URS1H470MDD
JLCPCB Part #
C1581613
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 280mA@10kHz 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS