UVK2V4R7MPD1TD
MFR.Part #
UVK2V4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112255
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 13mm 2000hrs@85℃ 3.5mm 350V 4.7uF 55mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS