UVZ2F2R2MPD1TD
MFR.Part #
UVZ2F2R2MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112542
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 13mm 2.2uF 26mA@120Hz 3.5mm 315V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS