THA162M050AA1C
MFR.Part #
THA162M050AA1C
JLCPCB Part #
C2622065
Description
-55℃~+85℃ 10mm 120mΩ@120Hz 1600uF 2.04A@20kHz 5000hrs@85℃ 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS