UHW1A562MHD6TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHW1A562MHD6TN
JLCPCB Part #
C5111100
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 16mm 27mm 3.2385A@120Hz 5600uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS