UUN1A222MNQ1ZD
MFR.Part #
UUN1A222MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1602907
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 18mm 2000hrs@105℃ 22.5mm 2200uF 830mA@120Hz ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS