UUB1E101MNL1GS
MFR.Part #
UUB1E101MNL1GS
JLCPCB Part #
C2164772
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 2000hrs@125℃ 25V 74mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS