URS0J101MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS0J101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1586463
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 125mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS