UMT1H2R2MDD
MFR.Part #
UMT1H2R2MDD
JLCPCB Part #
C1583995
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 11mA@120Hz 2.2uF 4mm 50V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS